Furkan Gulden ‘Midnight’ ile yaza damgasını vuracak

0
3734

 

Ülkemizde ilk defa Dünya’nın en gözde müzik listesi ve dijital müzik mağazası Beatport.com üzerinde, Deep House Top 100 ‘de 38.sıradan giriş ¥apmayı başaran genç müzisyen Furkan Gulden yeni müzik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Furkan Gulden yine rekor sayılabilecek bir başarı ile Avrupa’nın en seçkin ve köklü DJ ve müzik prodüksiyon eğitim grubu Ben DJ olmak istiyorum ekibi ile neredeyse 17 saatlik bir eğitim sonrasında Show Me isimli şarkısını ortaya çıkartmayı başarmıştı.
Furkan Fulden ‘Show Me’ isimli ilk müzik projesi ile dünya’nın seçkin radyolarının çalma listesine girdi.

Genç müzik adamı, şimdi yepyeni single albümü ‘Midnight’ ile dinleyicileri ve müzik endüstrisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Furkan Gulden Midnight ismini verdiği müzik çalışması için Avrupa ve Dünya müzik endüstrisinin seçkin müzik prodüktörleri ile çalışma fırsatını yakalamayı başardı. Furkan Gülden ‘Midnight’ müzik projesi için yine dünyaca ünlü müzik prodüktörü ve entertainer Tamer Şengül’den destek almaya devam etmektedir.

 

Ünlü müzik adamı Tamer Şengül ‘Midnight’ müzik projesi için yıllar önce sözlerini yazdığı şarkısı ‘I will meet you in Heaven’ projesinin sözlerini hediye etmiştir. Midnight ile hayat bulan bu kült müzik projesimin vokal bölümleri için dünyaca ünlü talent stüdyo vokalisti Tenash ile çalışılmıştır.

Furkan Gulden ‘Midnight’ single album çalışması iki farklı versiyon ile çok yakında tüm dünya üzerinde ve seçkin müzik mağazalarında yerini alıyor. Sizler de başarılı ve azimli yeteneklerimizi dünya müzik endüstrisinde destekleyebilirsiniz

Furkan Gulden – Midnight ( Tanıtım )