Jekyll & Hyde ‘Absolution’ albümü için gün sayıyor

0
2509
Jekyll and Hyde Absolution 2017

Geçtiğimiz ay Avrupa’nın en seçkin DJ ve müzik prodüksiyon eğitim merkezi Ben DJ olmak istiyorum ekibi ile profesyonel müzik eğitimini tamamlayarak, ilk albüm projeleri ‘Absolution ‘ şarkısını ortaya çıkartmayı başaran muhteşem bir ikili Jekyll & Hyde
Onları bir araya getiren ortak nedenleri sayarak bitiremeyiz ama bir kaç neden sizler için yeterli olacaktır.
Jekyll & Hyde ‘ın uyumlu çalışma prensipleri,dinledikleri müzik tarzlarının uyumluluğu ve en önemlisi ise müzik prodüksiyon konusunda ikiside aynı tarzlardan memnunlar.

Jekyll & Hyde ‘Absolution ‘ ismini verdikleri ilk albüm çalışmalarının stüdyo döneminde Avrupa ve dünya müzik endüstrisinin sayılı müzik adamları ile çalışma fırsatını yakaladılar. Ünlü korku filmi ‘Jekyll and Hyde ‘ konseptini müzik grupları için uygun bulan ikili İspanya doğumlu Türk vatandaşıdır.

Jekyll and Hyde Absolution 2017

Grubun sanat yönetmeni ve en büyük destekçileri arasında ilk sırayı alan dünyaca ünlü müzik prodüktörü ve entertainer Tamer Şengül
ile Almanya’nın en güçlü entertainment firmasının kurucusu Don Weezy’dir

Jekyll & Hyde ‘Absolution ‘ albümü çok yakında dünya’nın en seçkin müzik yapım şirketi Caretta Records ve Swat Entertainment etiketi ile tüm dijital müzik mağazalarında yerini almaya hazırlanıyor. Sizler de bu muhteşem ikiliye destek vererek daha da gelişmelerini sağlayabilirsiniz.

Jekyll & Hyde – Absolution ( Tanıtım )