Berke Yurdakul ‘The Dream’ Dünyaca ünlü isimlerden tam not aldı!

0
3598
Başarılı genç global müzik prodüktörü'nün son albüm çalışması 'The Dream' dünyaca ünlü isimlerden samimi destek mesajları aldı.

Her geçen gün gelişen dünya müzik endüstrisinde, başarılı türk sanatçıları, DJ ve müzik prodüktörleri görmek ne kadar güzel, ve işte son jenerasyonun gözde isimlerinden biri ‘Berke Yurdakul’, ve onun uzun süre yurt dışında stüdyolarda emek verdiği ‘The Dream’ müzik albümü!

https://www.instagram.com/p/BjYuFuUgUZu/?taken-by=berkeyurdakulmusic

Berke Yurdakul’un 3 şarkıdan oluşan ‘The Dream’ albümünde yer alan 3 şarkıda birbirinden özel ve ciddi emek harcanan projeler listesinde, toplamda tüm müzik prodüksiyon süreci 6 ülkede tamamlanmış, Berke Yurdakul’un
doğru müzik projesine imza atmasında ve daha ilk adımlarında dünyaca ünlü müzik sanatçıları, top modeller,DJ’ler ve sayısız müzisyenden destek mesajları almasındaki kilit nokta, kendisinin tabiri ile doğru zamanda doğru insanlarla bir araya gelmesinde saklıymış,

https://www.instagram.com/p/Bji-SgZg7NF/?taken-by=berkeyurdakulmusic

kendisini ve ekibini tanıdıktan sonra ona hak vermemek elde değil gibi geldi. Berke Yurdakul’un ekibinde dünya müzik endüstrisi ve global organizasyonların zirve direktörleri yer alıyor. Ve içlerinde efsane isimlerde var. ‘The Dream’ ismini verdiği albüm çalışmasının genel müzik direktörlüğünü ‘Tame Fox’ yürütüyor. Berke Yurdakul’un tüm genel proje yönetmenliğini ise ülkemizdede birçok global sanatçı organizasyonlarına imza atan Almanya merkezli ‘Swat Entertainment’ yürütüyor. ‘Berke Yurdakul’ ile kısa müzik söyleşimizde, bizlere şarkılarını dinletirken, kendisi için çok farklı bir anlam ifade eden albümün çıkış şarkısı ‘ Do you feel it ‘ hikayesinid paylaştı,

Bestesini ‘Tame Fox’ un yazdığı bu çok özel aşk temalı ‘House’ tarzındaki şarkısının uzun süre vokal ve sözlerinin olmadığını, çok özel bir günde gelen bir mesajla, şarkının tüm kaderinin değiştiğini bizlere tebessüm ederek anlatıyor. Ve bu heyecan dolu tutkulu süreçte onu yalnız bırakmayan hiç bir destekten kaçınmayan Genel Prodüktörü Don Weezy ve Tame Fox içinde sevgi dolu sözler ekliyor.

https://www.instagram.com/p/BjbFrW6ACsw/?taken-by=berkeyurdakulmusic

Berke Yurdakul’un ‘The Dream’ ismini verdiği 3 şarkıdan oluşan bu çok özel albümün tüm genel danışmanlığını ve içerik yönetimini dünyaca ünlü sanatçı geliştirme ve DJ marketing gurubu I wanna be a DJ, Beni Dinlet, Ben DJ olmak istiyorum, yönetiyor.

İyi bir vizyon ve duruş sonrasında ise iyi bir geri dönüş elde eden, başarılı genç müzik prodüktörü, Berke Yurdakul’a bizi keyifli bir atmosferde ağırladığı ve yeni albümünü dinlettiği için teşekkür ederiz.

Radio DJBUL ‘ olarak ‘The Dream’ albümünü ısrarla tavsiye ediyoruz. Albüm haziran ayı içerisinde tüm dünya ile birlikte ülkemizde Fizy, Mood ve birçok dijital müzik mağazasında yerini alıyor. Lütfen korsan yöntemlerin dışında resmi müzik sayfalarından dinleyerek ve sevdiklerinizle paylaşarak başarılı müzisyenlere global müzik endüstirisinde destekçileri olarak yanlarında yer alalım.

Berke Yurdakul’u severek kullandığı resmi instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. İngilizce ve Türkçe olarak soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. @berkeyurdakulmusic ve yeni albümü ‘The Dream’ için resmi dijital etiketi #TheDream

Sesli Magazin
Zeynep Çarıllı