Avrupa’da Djane Lady N rüzgarı esiyor!

0
2173
Almaya'nın başarılı bayan DJ ve müzisyeni DJ Lady N katıldığı etkinlikj ve organizasyonlarda birbirinden özel şov ve gösterilerle katılanlara eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

https://www.facebook.com/djladynofficial/videos/320254888591960/

Her geçen gün yepyeni isimleri görmeye alıştığımız müzik endüstrisinde bu kez deneyimli ve yüksek enerjisi ile muhteşem bir eğlence insanı DJane Lady N ‘ile tanıştırıyoruz sizleri!

Başarılı DJane Lady N, ilk olarak 2012 senesinde arkadaş etkinliklerini düzenlerken başlıyor müzik hayatına, sonrasında dostlarının ve yakın destekçileri olan çevresininde etkisi ile hız kesmeden kendindeki yeteneği fark ederek profesyonel destek almaya başlıyor. Avrupa’nın en iyi DJ ve müzik prodüksiyon geliştirme merkezi I wanna be a DJ, ekibi ile başladığı bu eğlenceli müzikal yolculukta istediği profesyonel çizgiyi yakaladıktan sonra, hız kesmeden gelen parti ve organizasyon taleplerini değerlendirerek kısa sürede yaşadığı bölgede ismini duyurmayı başarıyor.

Başarılı olduğu kadar bir o kadar da sevimli ve hayat dolu olan Djane Lady N, müzik dünyasında başarılı DJ performanslarının yanı sıra en büyük hayali olan kendi şarkısını yapma ve dinleyicileri ile paylaşma arzusunu gerçekleştirme amacı ile uzun bir stüdyo dönemine giriyor. Ortaya çıkan muhteşem bir eser ile iyi bir ekip işi sonrasında senaryosunu Beni Dinlet müzik geliştirme ekibinin yazdığı eşsiz bir video klip ortaya çıkartıyor. Sarsarsan ismini verdiği şarkısının
vokallerini yeni ve başarılı sanatçılardan Emre Altınel seslendiriyor.

DJane Lady N, tüm avrupa ve türkiye başta olmak üzere birçok ülkeden özellikle kadınlar matinesinin ve özel etkinliklerin aranılan ve etkinlik sonralarındada en çok konuşulan Bayan DJ’ler arasında yer almayı çoktan başarmış gözüküyor. Yepyeni müzik çalışması ‘Sarsarsan’ın yayın tarihi için gün sayarken kısa bir tanıtım klibi ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Kendisini inanç ve azmin tam karşılığı olarak tanımlayan başarılı bayan DJ Lady N, müzik projeleri, katıldığı etkinlikler ve tüm sanatçı içeriklerini daha yakından takip etmek için sosyal medya üzerinde Facebook @djladynofficial Instagram @djladynofficial şeklinde takip edebilirsiniz.

Bizler Radio DJBUL ekibi olarak başarı ve gelecek vaad eden yeni isimlere her zaman tecrübe ve dünya müzik endüstrisi alt yapımızla destek vermeye devam ediyoruz. Sizler de müzik tutkunları ve dinleyicileri olarak destek vererek onların kendilerini daha fazla geliştirmelerine ve çok daha iyi müzik projelerine imza atmalarına sebep olabilirsiniz.

DJ Lady N Instagram page

DJ Lady N Facebook Fan Page