Ünlülerin Dans hocası ‘Burcu Gidenoğlu’ Ters için gün sayıyor.

0
4117

Tanımış ‘Dans eğitmeni ve şov yıldızı ‘Burcu Gidenoğlu’ndan müjdeli haber geldi. İlk single müzik çalışması olan ‘Ters’ isimli şarkısının yayınlanma süreci sonlara gelmiş, Genç ‘Dans’ yıldızı bu alanda ki ilk denemesi için çok yorucu bir dönemden geçtiğini ve maksimumda en iyi okumayı yapabilmek için yoğun bir ses eğitiminden geçtiğini paylaştı. ‘Burcu Gidenoğlu’ herkesin yakından bildiği gibi ülkemizdeki dans sektörünün uluslararası marka yüzlerinden de biri olarak gösterilmekte, hal böyleyken kendi branşı olan ‘Dans Endüstrisi’ haricinde girdiği bu zorlu müzikal yolculukta da donanımlı olmayı tercih edenlerden biridir.

 

 

Ünlülerin Dans Eğitmeni Müzik endüstrisine iddialı giriyor!

Ters’ ismini verdiği ilk single müzik projesi ile dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Burcu Gidenoğlu, Türkiye’nin neredeyse tanınmış tüm müzik yıldızlarının ‘Dans’ eğitmenliğini yapıyor. Başarılı genç dans yıldızı, ‘Dans’ sanatındaki tüm enerjisini müzik sanatında da gösterme tutkusuyla, 6 aylık bir stüdyo döneminin ürünü olan ‘Ters’ isimli şarkısını çok yakında, tüm dünya üzerinde paylaşmaya hazırlanıyor.

 

 

Murat Boz, Ajda Pekkan, Gülşen, Ozan Doğulu, Simge Sağın gibi tanınmış müzik yıldızlarının dansçılığı, koreograflığını ve ‘Dans’ eğitimlerini gerçekleştiren ‘Burcu Gidenoğlu’ mesleğindeki başarılı kariyer performansını, müzik sektöründede göstereceği yönde olumlu tepkiler ve yakın çevresinden yoğun bir destek alıyor.


Güzel sanatçı Burcu Gidenoğlu, ilk müzik projesi ‘TERS’ in müzik klibi için ‘Türkiye’nin en seçkin uluslararası yönetmenleri arasında yer alan ‘Mustafa Özen’ imzalı ve ‘Ters’ in tüm müzik yapım ve prodüksiyon süreçlerini, Dünya müzik endüstrisinde önemli projelere imza atan ünlü DJ’lerin ekibi  ‘I Wanna Be a DJ’ tarafından yürütülmüştür, ‘Ters’ ismini verdiği şarkısının söz ve bestesi, ünlü müzik prodüktörü ve söz yazarı ‘Tamer Şengül’ imzalı.

 

 

Genç yıldızın ilk single müzik projesinin, Mix ve Mastering süreçleri için, Almanya’nın en seçkin stüdyoları ile çalışma fırsatı bulmuş. Şimdiden gelecek vaad eden sesler arasında yer almaya aday gözüken başarılı ‘Dans’ eğitmeni, çok yakında yepyeni müzik albümü ile ses yıldızı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Video Klip çalışması ve şarkı yayınını çok yakında sizlerle paylaşılacaktır. Ünlü ‘ Dans eğitmeni ve Dans kareografı ‘Burcu Gidenoğlu ve iddialı ekibi ‘ I Wanna Be a DJ’ ekibini tebrik ediyoruz.

 

Özellikle DJ ve Müzisyenler tarafından yoğun bir destek alan ‘Burcu Gidenoğlu’ ve ekibi      ‘I Wanna Be a DJ‘ için şimdiden dünya’nın en seçkin DJ’leri ve Müzik prodüksiyoncuları, destek mesajları ve video paylaşımları yapmaya başlamış. Başarılı genç dans sanatçısı ‘Burcu Gidenoğlu’ ileride DJ eğitimi alarak iyi bir DJ olabileceğinide söylüyor. Ne dersiniz ‘Dans’ ‘Şarkıcı’ ve ‘DJ’ mükemmel bir 3’lü olabilirler belkide 🙂