Müzik Yapım Şirketi ile Spotify, Fizy’de Şarkı yayınlamak ve Müzik yükleme

0
2859
Şarkılarınızı Spotify ve Fizy gibi mağazalarda yayınlayın!

Şarkılarınızı Müzik yapım şirketi bularak Spotify üzerinde yayınlama ve yüklemek için bu rehber yazıyı okuyabilirsiniz. En iyi müzik yayınlama tekniği ile şarkı yayınlamak çok kolay!

Sanatçılar için Müzik yapım şirketi araştırmak ve bulmak çok zor bir yoldur. Eğer müzik prodüksiyon üreten bir müzisyen yada DJ iseniz Spotify ve Fizy gibi mağazalarda şarkı yayınlamak sizin için önemli bir ihtiyaçtır.

 

Doğru ve profesyonel Müzik yapım şirketi ile müzik yayınlamak ve şarkı yüklemek sizi Spotify ve Apple Music gibi mağazalarda listeleri içerisinde barındırır.

Güncel Müzik yayınlamak için en iyi mağazaları Müzik Yapım şirketleri ile bulmaktasınız. Tüm müzik tarzlarında şarkı yayınlamak mümkündür. Türkiye’de ki Müzik yapım şirketleri içerisinde en uygunu bulun ve yola çıkın.

İyi bir müzik prodüksiyon üretimi yapıyorsanız. Müzik yapım şirketi size daha yakın olmak ister. Sizinle istikrarlı bir anlaşma yapar. Spotify ve Fizy gibi müzik mağazalarında şarkılarınızı özenle yayınlamak isterler.

Kendi müzik yapım şirketleri kurulumu yaparak bağımsız şarkı yayınlama ve müzik yüklemek gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Spotify ve Apple Music gibi mağazalarda bireysel şarkı yayınlamak mümkündür.

Müzik yapım şirketleri ile Spotify üzerinde şarkılarınızı yayınlamada zorluk çekmez. Spotify artist sayfası oluşturma, Youtube sanatçı kanalı kurma ve Onaylanmış sanatçı profilleri konusunda sınırsız destek alabilirsiniz.

Şarkılarınızı yayınlatarak telif geliri elde edebilirsiniz. Müzik Yapım şirketi bu kazançtan komisyon almaktadır. Spotify ve Apple Music müzik mağazaları yayınlama ve yükleme işlemlerinizde komisyon ortağınızdır.

Müzik yapım şirketi güçlü olursa Sosyal medya reklamları ve Müzik PR ajansı hizmetlerinde sizinle birlikte çalışır. Youtube üzerinde müzik klibi yayınlama ve Instagram üzerinde reklam verme gibi işlerde destekçinizdir.

Turkcell Fizy, Türk Telekom Muud başta olmak üzere, Spotify ve Apple Müzik gibi mağazalarda şarkı yayınlamak ve müzik yüklemek için ‘Beni Dinlet‘ müzik yapım şirketleri ile çalışabilirsiniz.

En iyi müzik yapım ve müzik PR ajansı hizmetini alabileceğiniz global müzik prodüksiyon markası Ben DJ Olmak İstiyorum ile tanışın. Dünya çapında Müzik yayınlama ve Şarkı yüklemek için ideal çözüm!

Kendi Müzik prodüksiyon üretiminiz için Şarkı yayınlama ve Müzik yükleme desteği sunmaktadırlar. Spotify üzerinde şarkı yayınlama, Spotify sanatçı sayfası oluşturma gibi hizmetler sunmaktadırlar.

Türkiye’nin en seçkin müzik yapım şirketleri için demo çalışmalarınızı göndermek artık çok kolay! Beni Dinlet müzik yapım ve PR ajansı ile demo gönderin. En etkili geri dönüşü sağlayabilirsiniz.