Global müzik yıldızları, teklif yağmuruna tuttu !

0
5257

Son zamanlarda aldığımız ve yazdığımız en güzel ve gururlandırıcı haberlerden biri olsa gerek, Milletçe mutlu ve motivasyonlu olmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde,global müzik arenası içinde bir yıl gibi bir sürede zorlu bir mücadelede olan genç müzisyen ve başarılı DJ Arman Bercin hepimizin yüzünü güldürmeyi bir kere daha başardı.

Geçtiğimiz ay dünyanın en önemli dijital müzik satış ve dinleme mağazası Beatport’ta, Big Room müzik tarzı Top 100 listesinde, 21.sıraya kadar yükselen ilk Türk DJ ve müzik prodüktörü olma ünvanına sahip DJ Arman Bercin, elde ettiği bu çok önemli müzikal başarının ardından, kısa süre içerisinde tüm müzik platformları üzerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Yetenekli ve bir o kadarda yakışıklı müzik adamı, aynı zamanda rekorlu eski milli yüzücülerimiz arasında yer alan Arman Bercin, elde ettiği bu başarısı ile dünyaca ünlü DJ’ler ve şarkıcıların yönünü kendisine doğru çevirmelerini sağladı, önemli DJ ve ses sanatçılarından düet müzik projelesi ve remix prodüksiyon tekliflerini ardı ardına almaya başladığını paylaştı.

Başarılı DJ ve müzik prodüktörü , gelen tekliflerin tamamı benim müzik kariyerim için inanılmaz önem taşıyor, fakat bunlar beni hemen şımartmayacak, elde ettiğim bu başarının ve ülkemde bu başarıyı elde eden ilk müzisyen olmamın bana vermiş olduğu global bir sorumluluk var. Oto kontrolü yüksek bir sanatçı profili çizmeye çalışıyorum. Arman Bercin ismine ve temsil ettiği ülkeye yakışır sanatçı ve müzisyenlerin tekliflerini değerlendiriyorum, şeklinde bir paylaşım yazısı yayınladı. Başarılı müzik adamının Beatport müzik sitesinde yakaladığı eşsiz başarıyı Bootie Shake ismini verdiği projesi ile sağlamıştı, ve sosyal platformlar üzerinde dünyaca ünlü müzik yıldızları

Mohombi,Pitbul’un müzik prodüktörü Nicola Fasano, Kardashian ailesi ve Chris Brown’un müzik direktörü DJ Babey Drew, Black Eyed Peas’in müzik direktörü DJ Motiv8 ve ve birçok global müzik yıldızından destek almayıda başarmıştı.

Arman Bercin’in dünya müzik listelerini sallayan şarkısı Bootie Shake’i aşağıdaki bağlantı adresinden dinleyebilirsiniz.

Arman Bercin – Bootie Shake