Arman Bercin: Bu Şarkı İçinizi Isıtacak !

0
2662

Şimdi Bootie Shake zamanı !

DJ Arman Bercin geçtiğimiz yıl yayınladığı single albümleriyle müzikseverlerin ilgi odağı olmayı başarıp büyük bir başarı grafiği elde etmişti.  Başarılı DJ önümüzdeki günlerde yepyeni müzik projesi Bootie Shake ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Eski milli yüzücü Bercin, Bootie Shake adlı projesi için global müzik endüstrisinin en önemli isimleri ile çalıştı. Müzik direktörlüğünü dünyaca ünlü prodüktör Don Weezy‘in üstlendiği Bootie Shake albümü  Caretta Music  grubu ile 200 farklı ülkede müzik mağazalarına girmeye hazırlanıyor. DJ Arman Bercin’in önceki müzik projelerinden daha farklı bir alt yapı ve aranje biçimi ile ortaya çıkarttığı Bootie Shake dinlediğiniz ilk andan itibaren sizi esir alacak. Başarılı DJ’in EDM ve House müzik tarzlarını harmanlayarak ortaya çıkardığı Bootie Shake yarattığı yepyeni soundla vazgeçilmez dans şarkılarınızdan biri olmak için iddialı bir aday.

DJ Arman Bercin bu müzik projesi için global müzik endüstrisinin tanınmış isimlerinden destek almayı da ihmal etmedi. Eğlence dünyasının önde gelen isimlerinden Don Weezy başta olmak üzere Chris Brown’ın DJ’i ve müzik direktörü DJ Baby Drew ile dünyaca ünlü pop yıldızı Mohombi’den de olumlu yorumlar almayı başardı.

DJ Arman Bercin yüzücülük kariyerini bir kenara bırakarak 2014 yılı sonunda Avrupa’nın önde gelen müzik prodüksiyon ve DJ eğitimleri grubu BenDJGlobal’de sıkı ve zorlu bir eğitim alarak müzik hayatına profesyonel olarak ilk adımını atmıştı.