MÜZİK TANITIM & MÜZİK PR

0
3029
muzik-tanitim-pr
MÜZİK TANITIM & MÜZİK PR Sevgili müzisyen adayları ve profesyonel müzisyenler, tanıtım adından da anlaşıldığı gibi herhangi bir şeyi kişi yada kişilere ulaştırmak ve bilgilendirmek amacıyla yapılan hizmetlerdir. Her sektör ve her markanın yada aklınıza gelen tüm ticari ürün ve nesnelerin bir tanıtıma ihtiyacı vardır. Bu durum tüm ticari genel yaşam kategorilerinde böyleyken haklı olarak bizlerde, profesyonel müzisyenler ve yeni başlayan müzisyen adayları da müziği ticari açıdan iş kategorisi ile yaptıkları sürece onlarda birer ürün yada onlarında sunduğu sanat ticari açıdan birer ürün demektir. Ve ürün karşı tarafa ulaştığı sürece ticari kategoriye girmektedir.

MÜZİK TANITIM & MÜZİK PR
Sevgili müzisyen adayları ve profesyonel müzisyenler, tanıtım adından da anlaşıldığı gibi herhangi bir şeyi kişi yada kişilere ulaştırmak ve bilgilendirmek amacıyla yapılan hizmetlerdir. Her sektör ve her markanın yada aklınıza gelen tüm ticari ürün ve nesnelerin bir tanıtıma ihtiyacı vardır. Bu durum tüm ticari genel yaşam kategorilerinde böyleyken haklı olarak bizlerde, profesyonel müzisyenler ve yeni başlayan müzisyen adayları da müziği ticari açıdan iş kategorisi ile yaptıkları sürece onlarda birer ürün yada onlarında sunduğu sanat ticari açıdan birer ürün demektir. Ve ürün karşı tarafa ulaştığı sürece ticari kategoriye girmektedir.

İşte bu noktada tanıtım ve reklamın değeri profesyonel müziğin neredeyse birinci kuralı olarak karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü müzik tanıtım ve müzik promosyon kuruluşları ile yapmış olduğumuz çözüm ve alt yapı ortaklığı sayesinde siz profesyonel müzisyen ve sektöre yeni katılan müzisyenler için ister dünya üzerinde lokal müzik tanıtım ve müzik promosyonları, isterseniz de dünyanın en seçkin ülkelerinde uluslararası müzik tanıtım ve müzik promosyon hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

Müzik promosyon ve müzik tanıtım hizmetleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız ve bu süreçte profesyonel dünya artist ve müzisyen geliştirme ekibimiz ile kuracağınız güven ve keyif dolu kariyer bağları, sizleri tüm müzik kariyerinizde sınırsız özgüven temin etmektedir.

Dilerseniz sizi lokal ülkelerden uluslararası bir müzik popüleritesine kadar ulaştırıcak hizmetleri birlikte inceliyelim.

Müzik projesi oluşturma ve işletme
Uluslararası ekibimiz ile sıkı bir araştırma ve geliştirme sürecinin ardından ihtiyacınız olan gerçek müzik projenizi oluşturuyoruz. Artık profesyonel bir müzik projesine veya güncel bir müzik projesine sahip olmanızın vakti geldi. Unutmayın dünya güncel müzik atmosferinde seyir ediyor.

Biografi oluşturma ve inceleme
Dünya standartlarında Artist, Sanatçı, Superstar DJ biyografisine sahip olmanız sanatçı duruşunuzda ki ciddiyet ve kurumsallığı da beraberinde getirmektedir. Basit ve samimi yazılan biyografiler uluslararası platformlar ve dergilerde yer almamaktadır. Uzman müzik yazarı kadromuz ile olması gereken standartlarda gerçek müzik biyografinizi hazırlamaktayız.

Basın bülteni oluşturma ve yayınlama
Gerek lokal, gerekse uluslararası basın kuruluşları ve hatta tüm kurumsal iletişim departmanları, basit ve anlatımı bozuk olan içeriksiz bültenleri kesinlikle görmezden geliyor. Haklılar da müzik projenizi ve sizi doğru biçimde tanımlayan ve etkileyici ruhla yazılan bir basın bülteni sizin tüm müzikal enerjinizi adeta bir gole çeviriyor.

Medya dosyası oluşturma ve yayınlama
Profesyonel bir sunum dosyası, müzikal kariyerinizin her anında ve her seviyesinde güncel olması şartı ile elinizin altında yer alması gerekmektedir. İçeriğinde medya içerikleriniz ve size ait son güncel argümanlarında yer aldığı bu medya dosyası tüm sunumlarınızda sizi bir adım daha ileriye götürecektir.

Stil ve imaj danışmanlığı
Müziğin ilk yapımından bugüne kadar kitlelerce yoğun ilgi görmesinin en önemli bir etkeni de, müziği sunan karakter olan sanatçı yada müzisyenin stil ve imaj biçimidir. Bağzen imaj götürür sizi istediğiniz noktaya bağzen de tümden bir bütünlük sağlar stiliniz ve müziğiniz.

Ekip kurma ve yönetme
Müzikal başarılarınızın devamlılığı enerjinizin sadece müziğin ruhu ve oluşumuna odaklanması ile gerçekleşmektedir. Profesyonel ve kalıcı bir müzik takımı ile tüm ihtiyaçlarınız ve bir adım ileriniz sizi yormadan zirveye doğru taşımayı hedefler ve uygular.

TV bülteni oluşturma ve yayınlama
Dünyaca ünlü TV kanalları, müzik kanalları ve lokal TV ve müzik kanalları için özel olarak hazırlanan dijital ve fiziksel bültenler, yerli ve yabancı olmak üzere tüm dünya TV yayıncıları ile doğrudan paylaşılsın. Dilerseniz aynı kanallarda yine ekibimiz aracılığı ile TV reklamları ve spot TV reklamları verebilirsiniz.

Medya grafik tasarımı ve uygulama
Profesyonel müzik kariyerindeki başarı grafiğini zirveye doğru çeviren önemli faktörlerden biride, fiziksel ve dijital müzik sunumlarınızda ki tasarım ve tercihlerinizdir. Medya grafikleriniz dünya müzik satışı ve güncel müzisyen modaları göz önünde bulundurularak tasarlansın ve uygulamaya geçirilsin.

Video tasarımı ve prodüksiyonu
Müzik projeleriniz için kısa tanıtım spotlarınız ve full video müzik klipleriniz ister lokal, isterseniz de uluslararası mekanlarda dünya yıldızlarının video müzik klip yönetmeleri ve teknik ekipleri ile hazırlansın. Video çalışmanız dünyaca ünlü yıldızlarla içerik ve popülerite kazansın.

Radyo bülteni oluşturma ve yayınlama
Yerli ve yabancı tüm radyo istasyonları, internet radyoları, dijital radyolar, podcast radyoları ve sanal radyolara aralıksız bülten oluşturma ve yayın tanıtımı ile tüm müzikal projeleriniz ve sanatçı kimliğiniz dilediğiniz sıklıkta tanıtım ve promosyon ile gün geçtikçe sizi ve müzik projenizi dahada ilerilere taşıyacaktır.

Albüm yapım ve yayın
Dünya üzerinde sayısız ülkede lokal ve uluslararası müzik stüdyoları ve müzik prodüksiyonları düzenleyebilirsiniz ve yine sayısız ülkede müzik yayın ve müzik dağıtım hizmetini dijital ve fiziksel olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Uluslararası sanatçılar ile müzik projesi ortaklığı
Dünyaca ünlü müzik yapım ve yayın kuruluşları ve uluslararası müzik proje menajerlerimiz ile tüm dünya sanatçıları ile müzik projelerinizi paylaşabilir, dilerseniz doğru müzikal tekliflerle dünya müzik yıldızları ile aynı müzik projesi yada video müzik klibinizde yer alabilirsiniz.

Sosyal medya tasarım ve planlama
Tüm müzik promosyon ve müzik tanıtım argümanlarınızın sosyal platformlara uyumlu şekilde tasarlanması, sizin her platformda aynı kimlikle yer almanızı sağlamaktadır. Böylelikle müzikal kurumsallığınız her projenizde sizi farklı kılacaktır.

Dünya magazin ve dergi reklam oluşturma
Lokal ve uluslararası magazin ve dergi reklamları ile her ülkede müzikal popülariteniz artsın ve hep güncel kalın. Farklı ülkelerdeki magazin ve dergilere eş zamanlı reklam verebilir, dilerseniz kendinize özel reklam takvimi ile dilediğiniz tarihlerde istediğiniz ülke dergilerinde müzik tanıtım ve müzik promosyonu yapabilirsiniz.

Sanatçı temsilciliği ve menajerlik
Dünya standartlarında sanatçı iletişim ve yönetim bilgisine sahip ekibimiz sizi hem lokal, hemde uluslararası müzik platformlarında doğru temsil ve menajerlik temaslarıyla kaliteli ve hızlı iletişim kurmayı hedefler. Sizi sizin gibi temsil ederek sanatçı ile menajer ve temsilci birleşmesini profesyonel olarak karşı tarafa hissettirir.

Sanatçı temsilciliği ve menajerlik
Dünya standartlarında sanatçı iletişim ve yönetim bilgisine sahip ekibimiz sizi hem lokal, hemde uluslararası müzik platformlarında doğru temsil ve menajerlik temaslarıyla kaliteli ve hızlı iletişim kurmayı hedefler. Sizi sizin gibi temsil ederek sanatçı ile menajer ve temsilci birleşmesini profesyonel olarak karşı tarafa hissettirir.

Dünya Indoor ve Outdoor reklam planlamaları
Tüm dünya ülkeleri ve şehirlerinde ister açık mekan, isterseniz de kapalı mekanlarda müzik tanıtım ve müzik promosyon reklamlarınızı uygun bütçelerle oluşturabilirsiniz. Bu sayede müzikal tanınmışlık ve müzik projenizin popülaritesi uçsuz bucaksız seviyelere ulaşabilmektedir.